Reproduktrory w Polsce



HD-A1 ABSOLWENT Rivendall (Mł.Ch.Pl, Mł.Zw.Klubu, Ch.Pl) urodz. 29.12.1999 (Int.Ch.PREMIER Oligarchia, ARONIA znad Kośna) hod. i wł. Małgorzata Wiatroszak, Oborniki Śląskie




a1- AL Nerita, ( Ch.Pl.), czarno-biały, (WIWAT Pacynka, MIEDZA z Wielgowa), wł. Jadwiga Kobylnik, Zielona Góra



a1- AMAL z Banciarni ( Intch, Ch.Pl, CS, Zw.Europy), czarno-biały, 03.02.87, (BART Agajax, TURNIA z Szałasu Puchatków), wł. Andrzej Świst,  Nowy Targ



a2- ANTAŁEK Oligarchia, (IntCh.Ch.Pl), biało-płowy, 20.05.97, (PREMIER Oligarchia, UTOPIA Oligarchia), wł. Grzegorz Robak,  Iwanowice


a1- APSIK Konkury, szary, 01.08.92, (BARTOSZ-BORUTA z Matecznika Diany, EMMA z Końskiego Raju), wł. Zbigniew Małek,  Wrocław



a1- ARAK z Pustego Boru (2*CWC), biało-czarny, 10.07.92, (Int.Ch. ETER z Banciarni, FAZA z Banciarni), wł. Anna Dzidt, Gliwice (hodowla z Czańca)


ARAM Zbychoradka, biało-czarny, 03.03.94, (HARDY Księżycowa Sylena, KUMA z Marianówki), wł. Alfred Zieman, Bydgoszcz


ARIS Zbychoradka, czarno-biały, 03.03.94, (HARDY Księżycowa Sylena, KUMA z Marianówki), wł. Agnieszka Knasiak, Bydgoszcz


a1- ATOS Abdank, czarno-biały, 10.04.93, (Int.Ch.ROKOSZ z Gangu Długich, EMA z Ochojca), wł. Irena Prynda, Chorzów



a1- ASTER znad Kośna (Ch.Pl), biało-czarny, 96.06.28, (ETER z Banciarni, WERBENA z Gangu Długich), wł. Adam Świątek, Bydgoszcz



a1- BACHMAT z Gangu Długich, biało-szary, 29.09.94, (LAR Rawipon, MARUNA z Gangu Długich), wł. Beata Bartman-Tybura, Dąbrowa Górnicza


BAJER Ferwidus, biało-czarny, 13.02.95, (LELUM POLELUM Sirius, MAKIEŁKA Kawalkada), wł. H. Baraniak, Łódź



a2- BAŁTYK Pigar, (Ch.Pl.) biało-szary, 30.06.94, (Ch.BARTOSZ BORUTA z Matecznika Dian, KAMELIA znad Słudwi), wł. Dariusz Marczewski, Płońsk


a- BANDZIOR Dziechcinek, płowy, 02.11.95, (a1-IWAN z Banciarni, a1-PANDA Kamal), wł.Grażyna Mazur, Bytom


a2- BEMOL Błogocki Kopiec, czarno-biały, 10.05.94, (ROKOSZ z Gangu Długich, EGA z Ochojca), wł. Tomasz Skoczek, Bielsko-Biała



BRAVO BIS Kontekst, 
biało-płowy, 31.05.99 (O: Zw.Św.Mł.98,Int.Ch.,Ch.PL,Mł.Ch.PL,Zw.Klubu'99,BIS ANTAŁEK Oligarchia, M: Int.Ch.,Ch.PL,Mł.Ch.PL,Mł.Zw.PL,Zw.Klubu'97,BIS CHLUBA z Gangu Długich), wł. Andrzej Mroziński, Warszawa



a1- BROK z Watarni, (Ch.), biało-czarny, 24.08.93, (Int.Ch.PL AMAL z Banciarni, HERA znad Słudwi), wł. R. Kwaśniewski,  Bełchatów


a1- BRUS z Watarni, biało-czarny, 24.08.93, (Int.Ch.PL AMAL z Banciami, HERA znad Sfudwi), wł. Tomasz Bretsznajder, Łódź


BUDRYS GÓRAL z Banciarni, (Ch.Pl), 96.01.31, (AMAL z Banciarni, ZJAWA z Domu Marzeń), wł. Krystyna Dylong, Zawadzkie



a1- CATUS-CZORT Via Solis, (5xCWC), szary, 15.03.94 (MAESTRO Misiura, HEKSA Księżycowa Sylena), wł. Grażyna Roman, Grupa



a1- CLEO Sinam
,
biało-czarny, 19.03.93, (Int.Ch.PL AMAL z Banciarni, BASKA Namelov), wł. Milena Szutkowska, Kraków


a1- CWANIAK z Armii Zbawienia, biało-szary, 05.02.93, (AMAL z Banciarni-DUSZKA z Dymnego Gniazda), wł. Piotr Korycik, Kraków


a1- CZEPIEC z Gangu Długich, (Ch.PL), szaro-biały, 23.11.95, (LAR Rawipon, MARUNA z Gangu Długich), wł. Małgorzata Budzisz, Olsztyn


a1- DRAB z Magierowskiej Góry; szaro-biały, 02.03.95, (Int.Ch.CZEKAN Mościc, ISKRA z Magierowskiej Góry), wł. Dariusz Leszczyński, Nowy Sącz



a1- DRAGON z Gangu Długich, (Ch.Pl.), płowy, 28.11.95, (Ch.PL,Int.Ch ROKOSZ z Gangu Długich, ZACIERKA z Gangu Długich), wł. Waldemar Wojdyła, Olsztyn


a1- DYLEMAT z Armii Zbawienia, czarny, 22.02.93, (IWAN z Banciami, WIEDŹMA z Armii Zbawienia), wł. Dominik Ożóg, Kraków


FANT Radosny Grajdoł, beżowo-szary, 17.03.92, (AMAL z Banciarni, KWINTA z Osiedla Trzech Parków), wł. Dorota Skiba, Zbrosławice



a1- FANY z Butorowego Wierchu, szaro-biały, 23.03.93, (FOKUS z Banciami, ATMA Reza), wł. Miecrysław Dzierżęga, Dzianisz 


FELEK Abdank, (Zw.Mł.), biało-czarny, 18.02.94, (ROKOSZ z Gangu Długich, EMA z Ochojca), wł. Iwona Koc, Opole



a1- FRAJER z Innej Hodowli, biało-czarny, 96.02.09, (Int.Ch.PL ŁOPUCH Bałtycka Rapsodia, AMBICJA z Armii Zbawienia), wł. Krzysztof Patuła, Kraków



a1- FURMAN Konkury, (Intch. Ch.PL), biało-płowy, 09.04.95, (AMAL z Banciarni, ALKA Konkury), wł. M. Miczek, Krosno



a- GACEK z Gangu Długich, (CH.Pl.), czarny, 97.05.21, (ETER z Banciarni, ZACIERKA z Gangu Długich), wł.Grzegorz Paska, Poznań



a1- HETMAN z Matecznika Diany, (Ch.PL), płowy, 27.03.93 (Ch.PL a-CIS z Matecznika Diany, Ch.PL BRUSSA z Doliny Biebrzy), wł. Katarzyna Jaroszyńska Tłuszcz, Wólka Kozłowska 


a1- HRABIA MISIURA z Gangu Długich, (Ch.Mł, Zw.), płowy, (Ch.PL MAESTRO Misiura, MARUNA z Gangu Długich), Mirosław Redlicki, Podkowa Leśna


a1- KLEKS Jukon, grafitowy, 27.10.93, (a-GAMOŃ Jukon, ŚMIESZKA Jukon), wł. J. Gawryszczak, Zgierz



a1- LELUM-POLELUM Sirius, (Ch.Pl. Zw.Świata), szary, 07.02.92, (Ch.PL JARYS Xandrina, ZADYMKA Koncept), wł. Andrzej Jendrasiak, Brwinów


a1- LEMIESZ Polot, czarny, 29.09.93, (Kontrapunkt ŻWIRON-ALFA Kościuszkowskie Akwarium), wł. Ewa Ściborowska, Kraków


LESIO Fervidus, biało-czekoladowy, (Int.Ch. UPIÓR Pon Pol at Fervidus, ASTRA Fervidus), wł. Zabrzeska Małgorzata, Nowy Targ


LIDER Mościc, biało-szary, 03.02.94, (Int.Ch.CZEKAN Mościc, ZWINKA-MOŚCIC z Ameliówki), wł. Ewa Softysik, Opole


a1- LOT Polot, biało-czarny, 29.09.93, (Kontrapunkt ŻWIRON, ALFA Kościuszkowskie Akwarium), wł. Danuta Lejman, Kraków



a1 - ŁOWCZY ŁAPS Leniwa Dama
, (..CWC, BOB) 27.08.95, (IntchETER z Banciarni, YAPA Leniwa Dama), wł.Iwona Kocemba, Łódź



a1- MAESTRO Misiura, (Ch.PL), płowo-szary, 28.03.90, (LAR Rawipon, JODŁA z Matecznika Diany), wł. Mirosław Redlicki, Podkowa Leśna


MAGNAT z Psiego Matecznika, grafitowy, 01.07.95, y (GAŁGAN z Matecznika Diany, HUBA Księżycowa Sylena), wł. Ewa Cińska, Poznań


a1- MAJOR MISIURA Slavia, szaro-płowy, 28.03.94, (DĘBCZAK z Matecznika Diany-BIERKA Pikardia), wł. Maria Szale, 05-850 Ożarów Maz.



a1- MIDO Zamułka, (Ch.PL), biało-płowy, 14.05.93, (Ch.PL SUŁTAN Pacynka, OLKA ze Stobrówki), wi. Barbara Natkaniec, Rybnik



a- MISTRAL z Banciarni (Intch, Ch.Pl.) czarno-biały, 12.04.93, (a-AMAL z Banciami, a-ZJAWA z Domu Marzeń), wł. Andrzej Świst, Nowy Targ


MR. MUMINEK Polaris, czarno-biały, 04.08.95. (Ch.PL HARDY Księżycowa Sylena, DAMKA ze Sto Drugiej), wł. Karolina Siwińska,  Poznań



a1- OGNIK Mościc
,
(Int.Ch.,Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl, BIS Juniorów, 10x Zw.Mł., 8xCACIB, 3x resCACIB, 2xCAC), czarno-biały, 21.07.98, (Ch.MAESTRO Misiura, ZWINKA MOŚCIC z Ameliówki), wł. Szyszkowscy



a1- OLAF Polska Strzecha, (Ch.Pl.), czarno-biały, 20.04.95, (Int.Ch.AMAL z Banciarni, Ch.PL JĘDZA z Matecznika Diany), wł. Eugeniusz Skurowski, Chorzów


a1- ORION z Banciarni, (Ch.PL), biało-czarny, 22.04.94, (IWAN z Banciarni, TURNIA z Szałasu Puchatków), wł. Jerzy Skrzekut, 34-600 Limanowa


a1- OWSIANY OBROK Polot, pomarańczowy, 04.10.95, (ŻYRNY ŻABOT z Armii Zbawienia, DEIZI z Końskiego Raju), wł. Małgorzata Lula Łódź



a1- POMPON z Wielgowa ,
(Ch.Pl. BIS), biało-szary, 24.06.95, (FRYKAS z Wielgowa, ROZA), wł. Elżbieta Staszczyk, Szczecin



a1- PREZES Lasy Wielgowskie
(Ch.Pl. BOB, CACIB, BOG II), biało-czarny, 22.11.98 (Int.Pl.Cz.CH BIS  POMPON z Wielgowa, Mł.CH Łazanka z Wielgowa) . wł Paszkowska Bogusława , Szczecin



REJENT z Gangu Długich  (
Mł.Ch.Pl.,Mł.Zw.Pl i Eur Śr-Wsch. 3xcwc, res Cacib)
(o. Int.Ch.,Ch.Pl.,Mł.Zw.Św96.,Zw.Klubu97,Zw.Westmister2002  FURMAN Konkury
m. Int.Ch.,Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl.,Zw.Św96.,Mł.Zw.Św94 ULANA z Gangu Długich), wł. Jacek Kluźniak, Kielce



RENDI KONTEKST Nadwiślan,
( Ch.Pl. Mł.Ch.Pl, Mł Zw.Klubu, Zw.Klubu), biało-płowy, 17.05.99, (ANTAŁEK Oligarchia, ATMA Nadwiślan), wł. Anna Robak, Kraków


a1- RETT REGON Pomponia, (Zw.Wystawy), łaciaty, 04.07.92 (WASAN-RETMAN z Ameliówki, PEPINA PEPITA Pomponia), wf. Michał Markiewicz, Wrocław



ROKI MOŚCIC z Ameliówki,
(Int.Ch , Mł.Ch.Pl. , Ch.Pl), biało-czarny, (ROKOSZ z Gangu Długich, LUBASZKA WIGA Mościc), wł. Regina Szyszkowska,  Rzeczyca Ziemiańska 



a1- RZEP z Fox-Klanu,
(Ch.Mł.Ch.Pl), biało-czarny, 97.04.12, (WASAN RETMAN z Ameliówki, PATKA PLOTKA z Łąki Stokrotek), wł. Sławomir Pieniak, Wrocław


SNOPEK z Kordegardy, biało-płowy, 95.07.25, (ŁOPUCH Bałtycka Rapsodia, NETA z Kordegardy), wł. Danuta Hryniewicz, Oleśnica Śl., Boguszyce 



SZPAK z Kuny, (Ch.PL), czarny, 18.03.96, (HETMAN z Matecznika Daiany, NALEWKA Kawalkada), wł. Katarzyna Jaroszyńska,  Tłuszcz, Wólka Kozłowska 


TOBI z Opolskiej Pasieki, łaciaty, 24.07.93, (Ch.PL WASAN-RETMAN z Ameliówki, FARSA z Opolskiej Pasieki), wł. Maria Chodorowska, Katowice


a- TRACZ z Magierowskiej Góry, (Ch.Pl.), biało-czarny, 95.06.23, (AGAT a Jurajskiego Źródła, DAGA z Psiego Raju), wł. Bożena Bartoń, Wrocław


TYTUS Opolska Pasieka, łaciaty, 24.07.93, (Ch.WASAN-RETMAN z Ameliówki, FARSA z Opolskiej Pasieki), wł. Alicja Barys, Opole



UPIÓR POL PON at Fervidus
, (Zwycięzca Europy Poznań 2000, 4*Cacib) biało-czarny, 29.10.98, (BAJER Fervidus, ABRA Fervidus), wł. Małgorzata Lula, Łódź


a1-WAWRZYN z Gangu Długich, szaro-biały, 13.03.94, (LAR Rawipon, MARUNA z Gangu Długich), wł. Marzena Konkiet, Ostrołęka


a1- WĄSATY WIARUS Reprint, biało-czarny, 02.06.92, (Ch.PL WIWAT Pacynka, Ch.PL GUSTA znad Słudwi), wł. Łukasz Delong, Łódź



ZADZIOR z Ameliówki, (Int.Ch., Ch.PL, Ch.SK), biało-czarny, 30.06.91, (AMAL z Banciarni, DUGA-JAGA z Kordegardy), wł. Jacek Filipiak, Jarosław



ZOLTAR Tangara, biało-szary, 23.11.94, (AMAL z Banciarni, IWA z Banciarni), wł. Andrzej Motyka, Węgierska Górka



a1- ŻWAWIK Sirius, (Zw.Świata), biało-czarny, 28.04.94, (Ch.AMAL z Banciarni, ZADYMKA Koncept), wł. Andrzej Jendrasiak,  Brwinów


ŻUPAN Nadwiślan, ŻYRNY ŻABOT z Armii Zbawienia, ATMA Nadwiślan), wł. Małgorzata Czachor